Teren Gry
  paintball wrocław   paintball wrocław  
  Ilość graczy 8-16 
Pole zbudowane z zadaszonych domków, oraz naturalnych przeszkód drewnianych jak i okopów. Symetryczny układ pola zapewnia równowagę stron. Doskonałe pole dla pojedynków drużynowych - turniejowych. Duża ilość przeszkód, możliwość strategicznego podejścia czyni ten teren bardzo dobry dla początkujących i zaawansowanych paintballistów.
  Ilość graczy 10-20 
Zalesiona część terenu pozwala stworzyć niesamowitą atmosferę! Wiele przeszkód drewnianych, domki skamuflowane wewnątrz lasu, przewrócone drzewa, oraz kupy gałęzi czynią to pole miejscem potyczki wytrwałych sniperów jak i taktyków. Wiele uliczek wyciętych w lesie pozwala na szybkie przemieszczanie sie, a gęstsze partie możliwość zaskoczenia przeciwnika. 

 
         
  paintball wrocław   paintball wrocław  
  Ilość graczy 10-30
Aztec to labirynt niesamowitych wizualnie bloków, szpul i wieżyczek ! Akcja na tym terenie przyspiesza dwukrotnie, a adrenalina buzuje. Szerokie pole z możliwościa flankowania przeciwnika, podczołgania się na tyłu pod osłoną, cztery wieże strażnicze aby nikt nie przemknął, wiele typów osłon, tego nie widzieliście !
   Ilość graczy 8-16 
Nowootwarta część naszego parku. Klimatyczne chatki, skrzynie po amunicji wojskowej, beczki, okopy, liany z drzew, drobne drzewka sprawiają, że teren jest otoczony niesamowitym klimatem i powoduje że walka jest bardzo wymagająca i można napotkać przeciwnika dosłownie wtopionego w otoczenia. Dużo adrenaliny !!
 

Wszystkie pola sąsiadują ze sobą, także w przypadku większych grup jest możliwa gra na wszystkich na raz, zwiększając ich limit do nawet 100 osób jednocześnie!

zaufali nam:

paintball imprezy firmowe wrocław

Wszystkie prawa zastrzeżone | Projektowanie Stron WWW