O nas

Jesteśmy firmą, która od 2003 roku zajmuje się tematem PAINTBALLA. W sezonie 2009 otworzyliśmy jedyny we Wrocławiu profesjonalnie wykonany park paintballowy na terenie Stadionu Olimpijskiego. 

Zapewniamy doskonałą rozrywkę w otoczeniu przyrody, doskonale ochroniętego terenu, posiadamy dogodny parking oraz toaletę. CITYPAINTBALL jest całkowicie ogrodzone i zabezpieczone atestowanymi siatkami paintballowymi. Impreza pod naszym okiem jest całkowicie bezpieczna i gwarantuje kameralność. 

Nasz poligon jako jedyny we Polsce posiada całkowicie innowacyjne 3 tereny, tak aby każdy scenariusz był niepowtarzalny i gwarantował zróżnicowanie. Koniec z grą tylko na jedym terenie tam i spowrotem do znudzenia ! Park obsługiwane jest przez doświadczonych instruktorów i graczy Paintballa, którzy zapewniają stosowne przeszkolenie, oraz pomoc i obsługę podczas rozgrywek. Jako organizatorzy przygotowujemy wiele ekscytujących scenariuszy do gry, od walki otwartej przez misje wysadzenia celu, eskortowanie i podchody w dżungli! 

Zapewniamy niepowtarzalny klimat zabawy i integracji, a na Państwa życzenie zorganizujemy grill aby zrelaksować się. Po grze uczestnicy otrzymują od nas pamiątkowe zdjęcia na płycie CD, robione przez cały czas zabawy.

Gwarantujemy Państwu, że paintball pod naszym okiem spowoduje iż pokochacię tą aktywną forme sportu, wypoczynku.

 

zaufali nam:

paintball imprezy firmowe wrocław

Wszystkie prawa zastrzeżone | Projektowanie Stron WWW