Dlaczego my
 1. Lokalizacja: Koniec z dojazdami, JEDYNY teren gry w centrum Wrocławia – Stadion Olimpijski. Miłe otoczenie najbardziej zielonej dzielnicy miasta. Dojazd tramwajem, autobusem, autem, a nawet rowerem i pieszo. 
   
 2. Dyspozycyjność. Organizujemy imprezy każdego dnia ! U nas nawet w ciągu tygodnia po pracy/uczelni możesz się zrelaksować. Dostosujemy się do Twoich potrzeb! 
   
 3. Bezpieczeństwo: Teren i parking całkowicie zamknięty i chroniony przez ZECO. Widzów oddzielają profesjonalne siatki paintballowe, a chronometr weryfikuje bezpieczną prędkość kulek. Graczom udostępniamy rękawiczki i czapki. 
   
 4. Organizacja: posiadamy szeroką gamę scenariuszy wraz z potrzebnymi gadżetami, profesjonalnych sędziów i instruktorów szkolonych przez trenerów Europejskich, którzy przeszkolą graczy jak grać bezpiecznie i skutecznie. 
   
 5. Integracja: Stawiamy nie tylko na sam paintball, ale i miłą atmosferę poza grą.Zapewniamy grill, ognisko i super zabawę. 
   
 6. Zróżnicowanie terenu: Posiadamy cztery tematyczne obszary gry, każdy znajdzie coś dla siebie. 
   
 7. Sprzęt: Nowe karabinki, maski nieparujące, a stroje wygodne. U nas gra jest zawsze na najwyższym poziomie. Brałeś już gdzieś udział w grze paintballowej ? Zobacz jak dużo Cię ominęło.

 8. Infrastruktura: Teren gry jest przystosowany dla wszystkich, posiadamy: przebieralnie, miejsca siedzące, osobną strefe grillowo - wypoczynkową, dwa zadaszenia, kabinę WC, parking, a także możliwość prysznica.

 

 

zaufali nam:

paintball imprezy firmowe wrocław

Wszystkie prawa zastrzeżone | Projektowanie Stron WWW