Rodzaje imprez:

paintball imprezy firmowe wrocław

 

 

IMPREZY FIRMOWE:

Integracja wśród pracowników jest bardzo ważną rzeczą, a my mamy system jak nieodwracalnie zawęźić więzi współpracy i przyjaźni wśród uczestników spotkania.
W pracy szef, u nas partner, w pracy podwładny, u nas przyjaciel - tymi zasadami kierujemy się podczas trwania imprezy, aby każdy mógł aktywnie odpocząć od tygodnia pracy, jednocześnie pozostawiając miłe wspomnienia, oraz otrzymując sporą dawkę adrenaliny. Scenariusze stosowane są na duża skale z wykorzystaniem wyjątkowych rekwizytów i pirotechniki.Menu cateringowe ułożymy tak, aby każdy mógł odpocząć i zregenerować siły przy posiłkach.

Paintball wrocław

 

 

WIECZORY KAWALERSKIE:

Nudne wieczory jedynie z alkoholem to juz przeszłość. Zapraszamy do organizacji wieczoru kawalerskiego w efektowym stylu z atrakcjami specjalnie dla Pana Młodego. Ostatni wieczór zacznie się dobra dawką adrenaliny, integracji i zżycia się uczestników nocnych wojaży.
Pan młody będzie stosownie przystrojony aby wyróżniał się z tłumu innych, spotkają go dedykowane pod tą okazję scenariusze, a także niespodzianka od Citypaintball !
Po grze można spokojnie usiąść na grillu i powspominać.

Paintball wrocław

 

 

SPOTKANIA SZKOLNE, KLASOWE, ZLOTY KLANÓW, GILDII:

Pomysł na ciekawy wyjazd szkolny, niecodzinny zlot fanklubu gry komputerowej czy koła rycerskiego ? Tak - PAINTBALL !! Tu każdy poczuje wolność i sprawdzi swoje umiejętności na polu walki. Wielka dawka adrenaliny, z możliwością ustrzelenia swojego przyjaciela, czy kolegi z klasy - bezcenne ! Gwarantujemy ciekawe scenariusze z wykorzystaniem systemu turniejowego gdzie grupe dzielić możemy nawet na 4 mniejsze, tym samym każda z nich będzie walczyć o punkty potrzebne do zwycięstwa. Czujne oko fotografa zapewni, że wszystkie efektowe akcje wykonane podczas rozgrywek nie pójdą na marne i będziemy mogli się nimi podzielić wklejając w swoje zdjęcia profilowe w portalach społecznościowych.

Paintball wrocław

 

URODZINY:

Brak pomysłu na ciekawe urodziny nie muszą znów skończyć się nieciekwie. Czy to dorosły czy dziecko, urodziny w Citypaintball zapewnią niezapomniane emocje zarówno dla solenizanta jak i jego/jej przyjaciół. Ciekawe scenariusze skupią się także na tej specjalnej osobie, czy to stanie się celem, czy szczególną osobą w drużynie.
Podczas odpoczynku zapewniamy grilla, bądź możliwość zamówienia pizzy.

Paintball wrocław

 

 

GRY Z UDZIAŁEM DZIECI:

Paintball nie dla dzieci ? Pod naszym okiem może strzelać się każdy kto chce. Udowodniono, że paintball jest jednym z bezpieczniejszych sportów - nie ma tu kontaktu fizycznego, a możliwy jest jedynie czasami niewielki siniak. Dzieci są ubrane w strój maskujący, ochraniający ciało a maski zapewniją im pewną ochrone przed jakimkolwiek uszkodzeniem twarzy. Instruktorzy pełnią ciągła obserwację i dbają o bezpieczeństwo podczas rozgrywki. Upewniają się także, że żaden z uczestników nie strzela do drugiego ze zbyt bliskiej odległości.
Lepszego prezentu Państwa dziecko nie może sobie wymarzyć.

Paintball wrocław

 

 

SPOTKANIA OKOLICZNOŚCIOWE:

Aby miło spędzić czas wystarczy tylko pomysł. Nasz przyjaciel przyjechał do miasta, a może rodzinny zjazd ? Zapraszamy na paintballa, to świetny powód aby się poruszać w gronie znajomych i dobrze się zabawić. Uczestnicy dzieleni są na równie siłowe składy i stoczą emocjonujące pojedynki o króla strzelców.
Może okazać się że daleka ciotka jest nigdy nie ujawnionym komandosem, albo że dziadek wcale nie zachowuje się na tyle lat ile w rzeczywistości ma :)

Paintball wrocław

OPEN DAY:

Jeśli nie masz możliwości zebrania wystarczającej ilości osób do stworzenia samoistnej grupy - OPEN DAY'e są dla Ciebie ! Jest to cykl imprez z możliwością otwartego zapisu amatorów paintballa. Wystarczy śledzić dział aktualności albo Facebookowy profil Citypaintball Wroclaw aby zapisać się na akcje.
Z osób które stawią sie tego dnia na imprezę tworzymy 2 równe grupy do rywalizacji między sobą. Spotkania te skierowane są jedynie do osób niedoświadczonych, lub chcących po raz pierwszy spróbować swoich sił w paintballu. Liczy się dobra zabawa !

   

zaufali nam:

paintball imprezy firmowe wrocław

Wszystkie prawa zastrzeżone | Projektowanie Stron WWW