O nas

Nasza firmą od 2003 roku zajmuje się organizacją najlepszej rozrywki we Wrocławiu.
W sezonie 2009 otworzyliśmy jedyny we Wrocławiu profesjonalnie wykonany park rozrywki na terenie Stadionu Olimpijskiego.
Zapewniamy niezapomniane imprezy paintballowe zarówno dla dorosłych i dzieci, arenę arrow tag. Organizujemy kompleksowo imprezy integracyjne wraz z cateringiem.

4.8/5

5/5

Średnia ocena z 158 opinii
4.8/5

4,9/5

Średnia ocena z 280 opinii
5/5

5/5

Średnia ocena z 22 recenzji

5 terenów gry

Nasz poligon jako jedyny we Polsce posiada całkowicie innowacyjne 5 aren do gry, tak aby każdy scenariusz był niepowtarzalny i gwarantował zróżnicowanie.
Koniec z grą tylko na jednym terenie tam i spowrotem do znudzenia! Park obsługiwany jest przez doświadczonych instruktorów i graczy Paintballa, którzy zapewniają stosowne przeszkolenie, oraz pomoc i obsługę podczas rozgrywek.
Jako organizatorzy przygotowujemy wiele ekscytujących scenariuszy do gry aby zadowolić grupy mniejsze i te z duża ilością graczy.

Zaufali nam:

Dlaczego warto nas wybrać?

Zapewniamy niepowtarzalny klimat zabawy i integracji, a na Państwa życzenie zorganizujemy grill aby zrelaksować się po trudach rozgrywki. Po grze uczestnicy otrzymują od nas pamiątkowe zdjęcia, robione przez cały czas zabawy.

Lokalizacja

Koniec z dojazdami, JEDYNY teren gry w centrum Wrocławia – Stadion Olimpijski AWF.
Miłe otoczenie najbardziej zielonej dzielnicy miasta.
Dojazd tramwajem, autobusem, autem, rowerem i pieszo.

Dyspozycyjność

Organizujemy imprezy każdego dnia! U nas nawet w ciągu tygodnia po pracy/uczelni możesz się zrelaksować. Dostosujemy się do Twoich potrzeb!

Bezpieczeństwo

Gra dzięki bezpiecznie ustawionym karabinkom.
Sędziowanie przez wyszkolonych instruktorów. Wygodne obserwowanie dzięki bezpiecznej profesjonalnej siatce ochronnej.

Organizacja

Posiadamy szeroką gamę scenariuszy wraz z potrzebnymi gadżetami, profesjonalnych sędziów i instruktorów szkolonych przez trenerów Europejskich, którzy przeszkolą graczy jak grać bezpiecznie i skutecznie.

Integracja i kameralność

Stawiamy nie tylko na sam paintball, ale i miłą atmosferę poza grą.Zapewniamy grill, ognisko i super zabawę.

Zróżnicowanie terenu

Posiadamy cztery tematyczne obszary gry, każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprzęt

Nowe karabinki, maski nieparujące, a stroje wygodne. U nas gra jest zawsze na najwyższym poziomie. Brałeś już gdzieś udział w grze paintballowej ? Zobacz jak dużo Cię ominęło.

Infrastruktura

Teren gry jest przystosowany dla wszystkich, posiadamy: przebieralnie, miejsca siedzące, osobną strefe grillowo - wypoczynkową, cztery zadaszenia, kabinę WC, parking, a także możliwość skorzystania z prysznica.