Teren gry

Profesjonalny obiekt

W parku oprócz oprócz pól gry znajdują się udogodnienia dla klientów aby ich pobyt był niezapomniany. Teren gry odgrodzony od strefy wypoczynkowej profesjonalną 6m siatką. 

  • 2 duże strefy odpoczynkowe
  • 4 duże wiaty, zadaszenie 
  • Miejsce do grillowania, ognisko
  • Strefa relaksu, mini-plaża, hamaki, leżaki
  • Parking kostkowy, toaleta.

5 terenów gry a nawet więcej!

Jako jedyny Park Paintballowy w Polsce oddajemy do dyspozycji graczy 5 zróżnicowanych terenów gry. Wszystkie pola sąsiadują ze sobą, także w przypadku większych grup jest możliwa gra na wszystkich na raz, zwiększając ich limit do nawet 150 osób jednocześnie!

Fort !

Wybudowany wielopoziomowy fort jest sam w sobie atrakcją ! Stosujemy go w wielkich bataliach 20+ uczestników i dostarcza niesamowitych atrakcji broniącym jak i atakującym !

Arena Arrow Tag

Poza Paintballem oferujemy tzw. Archery Tag ARENĘ. Strzały Arrow Tag zakończonę są miękką pianką, które przy uderzeniu nie powodują siniaków ani bólu. Bezpieczny i ekscytujący sport od 15 roku życia. Świetna zabawa niesamowite emocje i scenariusze.

8-20 osób

Pole zbudowane z zadaszonych domków, oraz naturalnych przeszkód drewnianych jak i okopów. Symetryczny układ pola zapewnia równowagę stron. Doskonałe pole dla pojedynków drużynowych - turniejowych. Duża ilość przeszkód, możliwość strategicznego podejścia czyni ten teren bardzo dobrym dla początkujących i zaawansowanych paintballistów.

10-20 osób​

Zalesiona część terenu pozwala stworzyć niesamowitą atmosferę! Wiele przeszkód drewnianych, domki skamuflowane wewnątrz lasu, przewrócone drzewa, oraz sterty gałęzi czynią to pole miejscem potyczek wytrwałych sniperów jak i taktyków. Wiele uliczek wyciętych w lesie pozwala na szybkie przemieszczanie sie, a gęstsze partie możliwość zaskoczenia przeciwnika.

10-30 osób

Aztec to labirynt niesamowitych wizualnie bloków, szpul i wieżyczek ! Akcja na tym terenie przyspiesza dwukrotnie, a adrenalina buzuje. Szerokie pole z możliwością flankowania przeciwnika, podczołgania się na tyły pod osłoną, Tego jeszcze nie widzieliście!

10-20 osób​

Industrialny teren naszego parku. Tu poczujesz klimat apokalipsy i Fallouta. Beczki, pojemniki radioaktywne, wielkie opony. Ten teren zapewnia ciągłą wymianę ognia w doskonałej oprawie wizualnej.

8-16 osób

Leśna arena utrzymana w klimacie militarnym. Okopy, zasłony, beczki, sporo roślinności - taka tematyka pomaga wczuć się w klimat dobrej walki !
Poligon idealny do potyczek mniejszych jak i większych grup.

20-60 osób

Fort nie jest teren do gry jak pozostałe. To w zasadzie wielki element zlokalizowany obok innych poligonów. Jednak ta twierdza przeznaczona jest do dużych scenariuszy prowadzonych na Citypaintball.
Już niejednemu wydawało się, że zdobędzie Fort ...

Poznaj sprzęt do gry w paintball.