Sprzęt

Pakiet sprzętu dla gracza​

Marker

Na naszym terenie nie spotkacie starych, zawodnych markerów. Regularnie serwisowane i sprawne, doskonałe Tippmanny FT-12 do Waszej dyspozycji.

Butla z gazem

Era dwutlenku węgla (CO2) to przeszłość. My dysponujemy jedynie butlami napędzanymi sprężonym powietrzem (HP). Lepsza stabilność strzału i możliwość gry w zimie!

Maska

Na Citypaintball otrzymujecie najlepsze maski z klasy "rental" czyli Valken Mi3. Doskonały wygląd, regulacja rozmiaru, osłona twarzy i widoczność.

Mundur

Każdy gracz ubierany jest w kamuflujący kombinezon. Odpowiedni wygląd, ochrona i wygoda.

Rękawiczki

Udostępniamy rękawiczki chroniące dłonie graczy, aby na codzień w pracy nie trzeba chować posiniaczonych rąk do kieszeni.

Kamizelka

Dla kobiet, czy mniej odpornych na uderzenia kulki udostępniamy ochraniacze klatki piersiowej

Tarcza

Tarcza szturmowa RIOT SHIELD to urozmaicenie kluczowych gier. Atak na fortyfikacje przeciwnika ze wsparciem, czy osłona VIPa? U nas nie ma półśrodków!

Pistolet

Na potrzeby scenariuszy jak osłona, VIP nasz park wyposaża w odpowiedni paintballowy pistolet zapewniający 200% klimatu i emocji. 7 strzałów w magazynku wystarczy żeby przetrwać?

Sprzęt Instruktorski

Chronograf

Nasze markery są sprawdzane pod względem bezpieczeństwa, aby uderzenia nie były zbyt mocne, a siniaki za duże.
300 FPS to maksymalna prędkość wylotowa kulki.

Granat dymny

Granaty dymne wykurzą każdego kampera, lub zapewnią bezpieczne przejście za kolejną osłonę. Używane zarówno przez instruktorów jak i możliwe do kupienie przez klientów.

Stroje

Tematyczne stroje na imprezy dedykowane. Niezapomniane wieczory kawalerskie czy urodziny. Przebierzcie Pana Młodego w białego królika, czy tygryska, a impreza nabierze nowego wyglądu !

Gadżety

Aby scenariusze były niezapomniane posiadamy różne gadżety urozmaicające rozgrywki. Atrapy bomb, punkty dominacji, czy inne dodatki. Rozgrywki u nas nie kończą się na nudnym trybie "Deathmatch".

Poznaj teren na którym gramy!